Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe twarzy polega na wprowadzeniu pod skórę cząsteczek wodoru przy pomocy strumienia wody pod zwiększonym ciśnieniem. Wodór jest najlżejszymi i najmniejszym pierwiastkiem, jaki występuje w przyrodzie. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom może skutecznie przenikać do głębszych warstw naskórka, aby zneutralizować wolne rodniki odpowiedzialne za proces starzenia się skóry. Oczyszczaniu sprzyja też zjawisko elektroporacji, które otwiera kanały, ułatwiając dostęp do jej głębokich warstw. Zabieg pomaga zniwelować przebarwienia cery, poprawia jej napięcie i spłyca drobne zmarszczki. Udowodniono też korzystny wpływ oczyszczania wodorowego na trądzik różowaty – skutecznie łagodzi stany zapalne skóry. Procedura może być z powodzeniem wykonywana u osób z cerą bardzo wrażliwą, naczynkową czy skłonną do nadmiernego wydzielania sebum. Oczyszczanie wodorowe pomaga usuwać zaskórniki i inne zanieczyszczenia porów.

Oczyszczanie wodorowe – jak często wykonywać zabieg?

Wodorowe oczyszczanie twarzy przy użyciu niezawodnych, naturalnych kosmetyków o profesjonalnej jakości to luksus, na który zasługuje nasza skóra. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny, a w jego trakcie można się całkowicie zrelaksować. Choć taka przyjemność jest czymś, na co chciałybyśmy pozwolić sobie każdego dnia, zaleca się, aby pomiędzy jednym oczyszczaniem wodorowym a drugim następowała co najmniej 2-tygodniowa przerwa.

Przeciwwskazania:

Choć oczyszczanie wodorowe jest zabiegiem wyjątkowo bezpiecznym i nieinwazyjnym, nie jest pozbawione pewnych ograniczeń. Procedura ta nie może być wykonywana u pacjentów, u których stwierdzono:
  • Aktywne choroby skóry;
  • Powikłania chorób przewlekłych (np. Cukrzycy, nowotworów, epilepsji);
  • Nadwrażliwość na prąd elektryczny.
Przeciwskazaniem dla wodorowego oczyszczania twarzy jest także obecność rozrusznika serca lub metalowych implantów. Jest to spowodowane faktem, że na niektórych etapach pracy stosuje się ultradźwięki i fale radiowe, które mogą niekorzystnie oddziaływać na te elementy. Nie można też przeprowadzić pełnego zabiegu oczyszczania wodorowego w ciąży. Nie ma natomiast przeszkód, aby przyszła mama dopieściła swoją skórę za pomocą infuzji tlenowej. Zabieg wykonuje się przy użyciu preparatu bogatego w dobroczynne antyoksydanty, które spowalniają proces starzenia się komórek.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 10:00-20:00
Sobota: 10:00 – 15:00
Niedziela: Zamknięte

Adres:

ul. Przylesie 42
05-110 Jabłonna

Kontakt:

Social media: