Informacje o salonie kosmetycznym

Kosmetolog Klaudia Bałdowska

Jestem pasjonatką kosmetologii już od wielu lat, lecz dopiero od pewnego czasu aktywnie rozwijam się w tym kierunku. Dowodem na to są liczne certyfikaty, które znajdziecie u mnie w gabinecie. Niebawem kolejne kursy oraz szkolenia.
W salonie urody Artemis Beauty Klaudia Bałdowska można skorzystać z zabiegów dotyczących stylizacji oka, jak i zabiegów na twarz oraz ciało. Jeżeli nie jesteś pewna/pewien jaki zabieg wybrać, bądź który z zabiegów będzie dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się ze mną a na pewno Ci doradzę.
W Artemis Beauty Klaudia Bałdowska zadbasz nie tylko o ciało ale również o duszę.
Zapraszam do zapisów!

Nowoczesne technologie

W Artemis Beauty Klaudia Bałdowska kluczem do sukcesu jest innowacyjne podejście do wykonywanych zabiegów. W związku z tym stawiamy tylko i wyłącznie na najwyższej jakości sprzęt, który dzięki swoim nowoczesnym systemom gwarantuje bezpieczeństwo i precyzję wykonywanych zabiegów. Do pracy przy większości zabiegów używamy nowoczesnego urządzenia Laser OPT Gold. Jest to wielofunkcyjne urządzenie posiadające 4 funkcje laser Picosekundowy, E-light (IPL + RF), SHR oraz fale radiową. Laser E-light to najnowsze osiągnięcie techniki wykorzystujące energię świetlną w połączeniu z falą radiową. Laser Picosekundowy stosowany jest głównie do usuwania tatuażu i makijażu permanentnego oraz peeling węglowy obecnie bardzo popularny na rynku kosmetycznym. Głowica do fali radiowej pozwala wykonywać zabiegi odmładzające i dodatkowo działać na różne problemy skóry takie jak brak jędrności skóry, spłycanie zmarszczek, niwelowanie rozstępów czy cellulitu.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 10:00-20:00
Sobota: 10:00 – 15:00
Niedziela: Zamknięte

Adres:

ul. Przylesie 42
05-110 Jabłonna

Kontakt:

Social media: